Німеччина виграла чемпіонат світу 2014 року

Ось і закінчився чемпіонат світу 2014 року, коли команди виходили з високо піднятими головами, інші (включаючи Італію) з хвостами між ногами.

І саме Німеччина виграла кубок цих чемпіонатів світу, продемонструвавши команді більше, ніж на висоті цього титулу, і воротаря Нойера, який виявився одним з найкращих у всьому турнірі. Після неймовірного результату, отриманого проти Бразилія, четверта класифікована та програна у півфіналі, 7: 1, команда Йоахіма Льова може співати перемогу та святкувати. Востаннє Німеччина піднімала кубок у 1990 році проти Аргентини. Для них це четверта перемога на чемпіонаті світу, після того, як вони зіграли 8 фіналів.

Перший тайм, який закінчився з рахунком 0: 0, але в якому Мессі постійно шукав двері для своєї Аргентини, забитий гол (знову ж таки з Аргентини), але поза грою, і вузька втеча завдяки Боатенгу. Дві хвилини травми, що Здається, Німеччина стає агресивнішою, незважаючи на більшу володіння м'ячем.

У другому таймі було кілька хороших упущених можливостей, як для Аргентини, так і для Німеччини. Проте обидві команди розділили чудове володіння м'ячем, якісне формулювання та дуже цікаву гру, що зробило цей фінальний матч грою, яка залишила глядачів у спокої подих, і це пішло прямо в додатковий час, який побачив дві втомлені команди, які навіть в кінці першого з двох таймів закінчуються нічим.
Другий овертайм показав, що Німеччина вийшла вперед на 112 -й хвилині завдяки Гетце, з чудовою грою, як справжній чемпіон. Матч, який здавався нескінченним, але дійсно показав дві команди, які показали, чому вони заслуговують потрапити у фінал.

Так завершується Чемпіонат світу 2014 року з командою, яка продемонструвала всю свою майстерність, гру за грою. Ми можемо лише сподіватися, що вона помститься у 2018 році в Росії.